Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web sitemize ÜYE OLMADAN konuları kopyalayabilir ve anketleri oylayabilirsiniz. Konu açmak, içeriklerden daha kapsamlı faydalanabilmek ve bir teşekkür etmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Resimsel Dosyaları .PDF Dosyasına Çevirebilme

Yazılım :  https://disk.yandex.com.tr/d/bAz62d76xs6lawŞifre isterse : sordumOnline Çevirme Sitesi : https://jpg2pdf.com/...

Başlatan Kerem, 28 Nisan 2022, 00:40:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Resimsel Dosyaları .PDF Dosyasına ÇevirebilmeYazılım : 

https://disk.yandex.com.tr/d/bAz62d76xs6law
Şifre isterse : sordum


Online Çevirme Sitesi :
https://jpg2pdf.com/

Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Not :

Eğer işletim Sistemi olarak, GNU-Linux dağıtım'ı (örneğin Linux Mint ki Windows'a çok ama çok benzeyen, kullanımı gayet kolay bir linux dağıtımı olup linux kullanmak isteyenlere şiddetle-ısrarla tavsiye ederim, 8-9 yıldır sürekli kullanan bir deneyimli pc kullanıcısı olarak) kullanıyorsanız, aşağıdaki açık kaynak kodlu yazılımlar'da işinizi görür.

Ekran Görüntüleri bendeniz'e aittir.Sistem : GNU-Linux Mint 19.3 LXDE

Vektoriel Çizim Yazılımı 'dır . Windows sürümü'de vardır.Resimsel Dosya Yöneticisi-Resim Editörü-Resim Gösterimcisi-Resim Tasarım Yazılımıdır.Windows sürümü de vardır.


Özgür Ofis Sistemi LibreOfis'in bir bileşenidir.Vektöriyel çizimler oluşturmak için kodlanmıştır.LibreOfis, Microsoft Ofis Paketinin en büyük ve ciddi rakibi olup, Windows sürümü'de vardır.


Bu üç yazılım'dan herhangi biri ile resimsel dosyaları direkt pdf dosyasına çevirebilirsiniz.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...