Samsung katlanabilir akıllı telefon modelinde çok sayıda renk seçeneği var

Samsung, yakın zamanda tanıtacağı yeni katlanabilir akıllı telefon modelinde çok sayıda renk seçeneğine yer verecek.Galaxy Fold üc Galaxy Flip üc modelleriyle piyasayı domine eden Samsung, özellikle Flip üc modelinin kardeşine göre...

Başlatan Luna, 29 Haziran 2022, 22:13:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Samsung katlanabilir akıllı telefon modelinde çok sayıda renk seçeneği varSamsung, yakın zamanda tanıtacağı yeni katlanabilir akıllı telefon modelinde çok sayıda renk seçeneğine yer verecek.
Galaxy Fold üc Galaxy Flip üc modelleriyle piyasayı domine eden Samsung, özellikle Flip üc modelinin kardeşine göre daha uygun fiyatlı ve bütçe dostu olması nedeniyle satışlarda adeta patlama yaşamıştı.

Bu yıl da yine Fold dört Flip dört olarak iki farklı modelle piyasada boy gösterecek olan Samsung, özellikle Flip dört modeline çok güveniyor. Bu modelin tıpkı selefi gibi yüksek satış sayılarına ulaşmasını isteyen şirket, ilk hamlesini renk seçenekleriyle yapacak.

Samsung'a yakınlığıyla bilinen Ross Young tarafından ortaya atılan iddialara göre Galaxy Flip dört modeli, dört tek renk bes'de üçlü renk kombinasyonuyla satışa sunulacak. Bu üçlü renk kombinasyonlarının bazılarında ise tek renk iki farklı konumda kullanılacak.Buna göre, Galaxy Flip dörd'ü satın almak isteyen kullanıcılar; altın, gri, açık mavi veya mor seçeneklerinden birini seçerek telefonun tek renk modellerinden birinin sahibi olabilecekler. Ancak daha renkli bir cihaz kullanmak isteyen akıllı telefon meraklıları içinse, şu beş farklı renk kombinasyonlu modellerden birini satın alabilecekler;

~Siyah / yeşil / yeşil,
~ Altın / sarı / beyaz,
~ Altın / sarı / sarı,
~Gümüş / lacivert / lacivert
~Gümüş / beyaz/ beyaz

Samsung'a yakın kaynaklar, bu renk kombinasyonlarından bazılarının sadece ön sipariş satışlarıyla satılacağını  bu sayede ön siparişe olan talebin de arttırılmasının amaçlanabileceğini iddia ediyorlar.
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)