Erkeği Vücudundan Tanıyın! İşte Muhteşem İpuçları

Hoşlandığınız erkek bir türlü size açılamıyor, ama sizin dair bazı öğrenmek istedikleriniz var. Hiç tasalanmayın, o farkına bile varmadan incelediğiniz 9 ipucu tüm merak ettiklerinizi açığa çıkaracak... Hem de o farkına bile...

Başlatan Kerem, 15 Temmuz 2022, 23:51:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Erkeği Vücudundan Tanıyın! İşte Muhteşem İpuçları


Hoşlandığınız erkek bir türlü size açılamıyor, ama sizin dair bazı öğrenmek istedikleriniz var. Hiç tasalanmayın, o farkına bile varmadan incelediğiniz 9 ipucu tüm merak ettiklerinizi açığa çıkaracak... Hem de o farkına bile varmadan!

1
Yüzük parmağı diğerlerinden uzunsa

Yüzük parmağı diğerlerinden uzunsa

Yüzük parmağı diğer parmaklarından uzun olan erkeklerin hem spor hem de sayılarla arası gayet iyidir. Ancak aynı şeyi dans etme yeteneği konusunda söylememiz ne yazık ki çok zor. Kalp krizi geçirme riski olması da dikkat etmeniz gereken önemli bir unsur!


2

Dudakları inceyse
Dudakları inceyse
İnce dudaklı tipler hislerini asla belli etmezler. Bu özelliğe sahip erkekler oldukça duygusaldır, ayrıca çoğumuzda öpüşme isteği uyandırdıkları da bir gerçektir. Keyiflerine ve rahatlarına aşırı düşkün tipler oldukları da söylenebilir. Eğer hem yatakta hem de dışarıda bir parti canavarı istiyorsanız, ince dudaklı erkekler tam size göre.3

Yüz hatları belirginse
Yüz hatları belirginse
Güçlü bir çene ve belirgin elmacık kemikleri onun yüksek testosteron seviyesine sahip olduğunu gösterir. Bu tiplerin evlenmelerinin küçük bir ihtimal olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Onunla mutlu sona ulaşsanız bile aldatılma olasılığınız yüksek. Daha fazla kötü özellik saymadan siz en iyisi ondan uzaklaşmaya bakın.

4

Saçları dökülmüşse
Saçları dökülmüşse
Saçları dökülmüş erkeklerden hoşlanmıyor olabilirsiniz ancak biz size yine de bu tiplerin libidolarının genellikle yüksek olduğunu ve yatakta başarılı olduklarını belirtelim.


5
Uzun boyluysa
Uzun boyluysa
Kısa erkeklere oranla uzun boylu erkekler daha fazla prostat kanserine yakalanma riski taşıyor. Şanslılar ki, kalp krizi riskinden de bir o kadar uzaklar. Bilim adamları, boy uzunluğunun sağlıklı beslenmeyle ilgisi olduğunu ortaya çıkardılar. Aynı zamanda uzun bacaklar düşük tansiyon ve kolesterol seviyesine işaret ediyor.6

Burnu büyükse
Burnu büyükse
İri burunlu bir erkek gayet karizmatik de olabilir, ancak genellikle kadınlara pek çekici gelmez. Peki, iri bir burnun büyük bir cinsel organın ipucu olduğunu söylesek?


7

Dar iç çamaşırları giyiyorsa
Dar iç çamaşırları giyiyorsa
Vücut dili uzmanları, vücut hatlarını olduğu gibi ortaya koyan iç çamaşırlarını tercih eden erkeklerin aşırı öz güvenli tipler olduğunu söylüyor. Asker desenli modelleri tercih edenler risk almaktan hoşlanırken, beyaz giyenler kendilerine en çok güvenenler. Bu güvenleri cinsel hayatlarında da belirgin bir şekilde fark ediliyor.8
Bacaklarını ayırarak oturuyorsa
Bacaklarını ayırarak oturuyorsa
Yapılan bir araştırma erkeklerin fiziksel hünerlerini ve erkekliklerini göstermek için biraz alana ihtiyaçları olduğunu gösteriyor. Bu, hem cinsel güçlerini hem de kendilerine olan güvenlerini göstermek için kullandıkları bir yöntemdir.


9

Kredi kartını ortaya atıyorsa
Kredi kartını ortaya atıyorsa
Biriyle yeni tanıştığınızı düşünün. İlk defa yemeğe çıkıyorsunuz, hesap geldiği anda kredi kartını masaya koyuyor. Sonrasında bir gece kulübüne geçiyorsunuz ve yine aynı şey yaşanıyor.

Bu, zaman zaman nezaket gösterisi gibi görülse de, sizinle konuşmadan bu şekilde davranan birinin yeterince olgunlaşmamış olduğunu düşünebilirsiniz. Eğer ödemelerini nakit olarak yapmayı tercih ediyorsa, bundan özgürlüğüne düşkün biri olduğunu çıkarabilirsiniz.

Kaynak Fotoğraflar. Alamy
Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)