Unutulmayan Erkek Olma Yöntemleri

Hep aklında olunGünümüzde bir kadının sizi unutmaması için bir buket çiçekle kapısına gitmek pek de yeterli değil. Artık gün içinde aynı anda pek çok şeyle meşgul olan bir kadının dikkatini çekmek için işinizi kadere...

Başlatan Lucifer, 12 Nisan 2021, 22:56:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anahtar Kelimeler [SEO] ErkekUnutulmayanOlmaYöntemleri
12 Nisan 2021, 22:56:54 Son düzenlenme: 12 Nisan 2021, 23:00:31 KeReM @

Unutulmayan Erkek Olma YöntemleriHep aklında olun
Günümüzde bir kadının sizi unutmaması için bir buket çiçekle kapısına gitmek pek de yeterli değil. Artık gün içinde aynı anda pek çok şeyle meşgul olan bir kadının dikkatini çekmek için işinizi kadere bırakmazsanız iyi edersiniz. Bu noktada gizli silahınız ise; karşınızdaki kadının hafızasının nasıl çalıştığını anlamak olacak. İşte "unutulmaz" olmanın 3 aşamalı planı:

Birinci ay: "Canım cicim" dönemi
Beş duyu, beyin tarafından bir sünger gibi emilir ve anıları yaratır. Bu nedenle sevgilinizin duyularını elinizden geldiğince uyarmaya çalışın. Değişiklik yapın: 'Mum ışığında yemek' klişesini unutun yani klasik mekânların dışına çıkıp yeni bir şeyler deneyin. Örneğin, sevgilinizle birlikte kumsalda piknik yapıp yemek sonrasında da yürüyüşe çıkın. Washington Üniversitesi'nden hafıza araştırmacısı Dr. Henry Roediger bu konuda, "Ne kadar değişiklik yaparsanız beraber olduğunuz kişinin akılında da o kadar kalıcı olursunuz," diyor. Beş duyusuna hitap edin: Dr. Roediger, "Beş duyuya ne kadar hitap ederseniz o kadar kolay hatırlanırsınız," diyor. Yani ona güzel bir yemek pişiriyorsanız, yemeğin yeterince baharatlı olduğundan ve yanında mutlaka sevdiği bir CD'nin çaldığından emin olun. Bol bol oyun oynayın: Sevgilinizle ne kadar çok şey paylaşırsanız kendini size o kadar yakın hissetmesini sağlarsınız. Beraber spor salonuna gidin, bir dans kursuna kayıt olun ya da fırsat buldukça doğada uzun yürüyüşler yapın.

İkinci ay: "Tamam mı, devam mı" dönemi
Sevgilinize sizinle ilgili sahip olduğu anılarını sürekli hatırlatarak kendinizi daha kalıcı hale getirin. Size ait mekânlarınız olsun: Ona aynı şeyi ne kadar çok hissettirirseniz sizi ve hissettiklerini unutma şansı da o kadar azalır. Birlikte ilk tanıştığınız yere gidebilir ya da ikiniz için özel olan bir şarkıyı "kazara" dinlemesini sağlayabilirsiniz. Detaylara dikkat edin: Ona hatırlatmak istediğiniz günün ortamını, tüm detaylarıyla yeniden yaratın. Gerekiyorsa aynı kıyafeti giyip aynı parfümü sıkın. Arkadaşlarını ihmal etmeyin: İnsanlar sosyal önem taşıyan, yani diğer insanlarla paylaştıkları, kalabalıkların şahit olduğu şeyleri daha kolay hatırlarlar. Sevgilinizin arkadaşlarını barbekü partisine çağırın ya da bir pazar günü hep beraber kahvaltı yapın.

Üçüncü ay ve sonrası: Uzun devre
İlişkiyi taze tutun. Zevklerini ezbere bilin: onunla ilgili her konuda ne kadar dikkatli olduğunuzu ispatlayın. Örneğin, sandviçindeki turşuyu o söylemeden çıkartın ya da sipariş verirken onun kolasında limon olması gerektiğini söylemeyi unutmayın. Her şeyi ilgi çekici hale getirmeye çalışın: onu şaşırtın. hafta sonu kahvaltısına başka bir şehre gidin. Vedalarınız unutulmaz olsun: iş gezileri, bekârlığa veda partileri ya da klasik maç akşamları için ona veda ederken işi biraz abartın. ona siz yokken sizi hatırlamasını sağlayacak minik hediyeler verin. Kokulu bir duş jeli, bir pijama takımı ya da taze çiçekler olabilir.

Kaynak: Men's Health

Aslında bu çok basitte burası yeri değil.. makale çok okuyorum ben .  Ben söyleyemem ama bilimsel makelesi denk geldiğinde belki paylaşırım...

Bebim görüşümce ise empati .. karşı cinsle empati yapa biliyor kendinizi onun yerine koya biliyorsanız işiniz çok kolay... yalnız bu arada empati yapmak ile birazcık kendini onun yerine koyma olayı farklı..

Hızlı Yanıt

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)

2294

Yanıtlar: 0
Gösterim: 250

957

Yanıtlar: 0
Gösterim: 330