Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reklam içerikli konu paylaşımının tamamen yasak olduğunu ve reklam içerikli bir paylaşım yaparsanız forumdan yasaklanarak mesajınızın silineceğini hatırlatmak isteriz. Sizin emeklerinize, bizimde zamanımıza yazık. :)

Film Tanıtımı: "3 Idiots" (3 Aptal)

Geçerli bir eklenti ID'si değil. Amir Khan'ın en güzel filmi diyebilirim. Hindistan'da en iyi mühendislik okulunu kazanan Rancho, Farhan ve Raju'nun mühendis olmak için çıktıkları bu yolda eğitimlerinde ve özel hayatlarında...

Başlatan mavizehir, 12 Ekim 2022, 21:25:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Film Tanıtımı: "3 Idiots" (3 Aptal)

Geçerli bir eklenti ID'si değil.
Amir Khan'ın en güzel filmi diyebilirim. Hindistan'da en iyi mühendislik okulunu kazanan Rancho, Farhan ve Raju'nun mühendis olmak için çıktıkları bu yolda eğitimlerinde ve özel hayatlarında yaşadıkları zorlukları nasıl aşacaklarını, birey olma yolunda verdikleri çabalarını ve muazzam dostluklarını konu alır.

Geçerli bir eklenti ID'si değil.

Kalıplaşmış eğitimin dışında bir kafa yapısına sahip olan bir öğrencinin hayatında ki başarıyı anlatıyor. Videoda filmin en tatlı yerinden bir sahne.


Benimde izlediğim en güzel filmlerden biri, hem eğlenceli hemde anlamlı. Ailecek iki ya da üç defa izledik.  :D teşekkürler paylaşim için
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Amir khanın her filmi güzel.  :love:  :love:

Benzer Konular (5)

5267

Yanıtlar: 2
Gösterim: 36

4743

Yanıtlar: 1
Gösterim: 60