Bir erkek için iki kadın veya daha fazlasını sevmek normal

Araştırmalarda bu böyleymiş... İslama uyarlanan 4 ile bunun alakası yok hemen oraya sarılmayın çünkü allah adaleti sağlayamayacaksınız diyor..Filmlerde'de konu olan mesela sakadat dizisi.. adam ne diyor ? İnsan çocuklarını ayrı...

Başlatan: Mişa - Güncelleme: 20 Eylül 2022, 11:34:40 - Gösterim: 464

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bir erkek için iki kadın veya daha fazlasını sevmek normal


Araştırmalarda bu böyleymiş... İslama uyarlanan 4 ile bunun alakası yok hemen oraya sarılmayın çünkü allah adaleti sağlayamayacaksınız diyor..
Filmlerde'de konu olan mesela sakadat dizisi.. adam ne diyor ? İnsan çocuklarını ayrı ayrı sevmiyor'mu ben karımıda seviyorum onuda diyor mesela..
Kadında bu yok erkekte çok eşlilik var'mış

Siz bu konuda ne düşünüyor'sunuz ?

Benim kafama yatmayan bir olay bu, benim için tek kişi vardır hayatım da ı, o da eşim. Başka birine bir his beslemem, besleyemem. 
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hiss bekleme değil zaten bu :D Sevdiğin karın yani eşin aşkın'da o' ama diğer nefs olayı dişilere kayıyor'muş .. Yani bunu inkar etmek saçma olur .. Yaratılış gerçeğin'de var bu.. Dizginlersin dizginlenirsin o ayrı bir'şey.. Şu şeytana uydum olayı.. Ot çöple böcek böcekle erkekleri oynaşkandır... Ya bunun güzel anlatımları'da vardı :haha:

Fıkranın birinin sonunda (fıkrayı yazamıyorum  :D) şeytan diyor ki; "Lan yürü gir bu benim bile aklıma gelmezdi."

Yapıp edip şeytana mal etmekle yırtabileceksek ne mutlu bize. ;)

Alıntı yapılan: Banemin - 17 Aralık 2022, 00:02:45Fıkranın birinin sonunda (fıkrayı yazamıyorum  :D) şeytan diyor ki; "Lan yürü gir bu benim bile aklıma gelmezdi."

Yapıp edip şeytana mal etmekle yırtabileceksek ne mutlu bize. ;)
E şeytan ondan var zaten.. bu konuda dini kısaslar var anlatılan.. vesile biz vesileleri bahane ediyoruz buda bizim insan oluşumuz işte dfgdfg

Benzer Konular (5)

Clicky