Forum Alt Yapıları Seçimleriniz Fikirleriniz

Forumculuk veya blog'culuk portallı portalsız..Mybb SmfVbulletinXenforoBilinenler ve diğerleri ... seçim demeyelimde hangisi size göre..Yapısal tartışmalarıda yorumda yapabilirsiniz.....

Başlatan: Mişa - Güncelleme: 12 Nisan 2021, 00:04:29 - Gösterim: 1,154

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anahtar Kelimeler [SEO] xenforosmfvbulletinmybbpbbphbbvanilyacmsaspoholwordpress
Forum Alt Yapıları Seçimleriniz Fikirleriniz


Forumculuk veya blog'culuk portallı portalsız..

Mybb
Smf
Vbulletin
Xenforo

Bilinenler ve diğerleri ... seçim demeyelimde hangisi size göre..

Yapısal tartışmalarıda yorumda yapabilirsiniz..

12 Nisan 2021, 14:40:21 #1 Son düzenlenme: 14 Kasım 2022, 22:43:54 Kerem
Forumların daha çok büyüyeceğine  ve geçmiş yıllardaki gibi üye trafiği olacağına inancım olsa xenforo ile başlardım.

Ücretsiz scriptler içinde de smf, neden smf geçmiş forumlarımdada başarı yakalamıştım ama hep birşeyler bahane oldu kapattım. Mybb de güzel olabilir belki ama onu öğrenmeye çalışsam senin smf ile yaşadığın sınavı bende yaşarım 😂 o kadar sabrım yok artık.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Xenforoda hata bulamıyorum hata bassa çok çabuk çözülüyor .. telefondaki uygulamalar gibi kullanışı çok rahat.. Smf güçlü arama motorlarında çabuk beliriyor görünüş olarak sadece cılız kalıyor.. Mybb ' vbulletinden özenti ama oda baba forum .. genelde ücretsiz forum sitelerinde sorunlar çok oluyor tam uğraşmalık.. ya uğraşacaksın yada kurup bırakacaksın öyle devam edeceksin... Bizler uğraşmayı severiz niye olmuyo yaa deriz ondan bize dayanmıyor.. şuan yıkılmayan ve abartmıyorum pist olarak kullanıp uçak kaldırabileceğim bir sistem oldu....

yalnız bişi diycem.. bunu dedim diye bana sunucunuzdaki my sql tablo hatalarını sormayın... onun forumla sprictle alakası yok... bi yerde başıma geldide  :rose:

Geçenlerde mybb bir forum gezdim ve sahibi kimde takdir ettim. Doğrusu sahibinin emeğimi yoksa mybb nin güncellemeleri ile mi bu kadar güzel oldu bilemiyorum. Özetle mybb de çok güclü ve şık bir rahip forum scriptlerine. 
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Mybb çok güncel artık temaları olsun eklentileri olsun.. Ama hala editöre bir çözüm yok.. onuda font ailesi eklemeyle çözmeye çalışıyorlar.. zaten o yapılınca muhtemelen acayip bir sıçrama yapar.. Lisans isterlerse yakında şaşırmam..

Benzer Konular (5)

1728

Yanıtlar: 10
Gösterim: 5560

517

Yanıtlar: 13
Gösterim: 4945

823

Yanıtlar: 10
Gösterim: 4417

1078

Yanıtlar: 55
Gösterim: 12838

Clicky