Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web sitemize ÜYE OLMADAN konuları kopyalayabilir ve anketleri oylayabilirsiniz. Konu açmak, içeriklerden daha kapsamlı faydalanabilmek ve bir teşekkür etmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Küfür Eder misiniz?

Çok kötü bir alışkanlık ama maalesef bir çoğumuz küçükte olsa küfür ediyoruz. En azından benim çevremde hiç küfür etmeyen insan yok Bende şartlar sağlanırsa küfür ediyorum ki maalesef yaşadğım şehirde sürekli şartlar...

Başlatan Kerem, 30 Nisan 2022, 02:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Küfür Eder misiniz?

Çok kötü bir alışkanlık ama maalesef bir çoğumuz küçükte olsa küfür ediyoruz. En azından benim çevremde hiç küfür etmeyen insan yok :) Bende şartlar sağlanırsa küfür ediyorum ki maalesef yaşadğım şehirde sürekli şartlar hep sağlanıyor. :faint:
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Valla ben ediyorum kimseye nazik falan görünemem.. ama bu küfür etmek olayı genelde karşı tarafın durumuna bağlı.. durup dururken sallamıyorum tabi ama küfürün yerinde olmasıda sanki cukkadak oturuyor.. yav küfür etmeyen insan yok

Küfür etmiyorum diyen yalan söylüyordur  :sopa:
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Küfür etmem  :sopa:  direk dalarim desemde yemeyin ;)
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Benzer Konular (5)