CHP Gençli Kolları Başkanı Kaygusuz ayetle dalga geçti

CHP Gençli Kolları Başkanı Kaygusuz ayetle dalga geçti: Tepki toplayınca paylaşımını sildiHalkın dini ve ahlaki değerlerini her fırsatta aşağılayan CHP zihniyeti, kendini bir kez daha kanıtladı. Malatya CHP Gençlik Kolları...

Başlatan Kerem, 14 Nisan 2022, 14:25:27

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHP Gençli Kolları Başkanı Kaygusuz ayetle dalga geçti


CHP Gençli Kolları Başkanı Kaygusuz ayetle dalga geçti: Tepki toplayınca paylaşımını sildi


Halkın dini ve ahlaki değerlerini her fırsatta aşağılayan CHP zihniyeti, kendini bir kez daha kanıtladı. Malatya CHP Gençlik Kolları başkanı Ozan Kaygusuz ve iki arkadaşı, bir radyo kanalında yayınlanan Kuran-ı Kerim mealiyle "üzülüyormuş" taklidi yaparak alay etti. Gelen tepkiler üzerine Ozan Kaygusuz görüntüleri hesabından kaldırdı.C

HP zihniyeti milletin değerlerini her fırsatta aşağışlamaya devam ediyor. Reklam kampanyalarından, sosyal medya tanıtımlarına varıncaya dek algı operasyonları devam ederken, Malatya Gençlik Kolları Başkanı'ndan Müslümanları ayağa kaldıran görüntüler geldi.

 Sosyal medyada paylaştı
Sosyal medyada gündem listesine taşınan videoda, Malatya CHP Gençlik Kolları Başkanı Ozan Kaygusuz ve iki arkadaşının ayetlerle dalga geçtikleri görüldü. Kaygusuz, radyoda Fussilet Suresi okunduğu esnada arkadaşlarıyla ağlıyormuş gibi yaparak o anları kayda aldı.
 Paylaşımını sildi
Görüntüler sosyal medyada tepki çekerken, birçok kullanıcı Kaygusuz'un gençlik kolları başkanlığından alınması gerektiğini söyledi. Tepkiler çığ gibi büyürken, Kaygusuz paylaşımını kısa sürede sildi.

Yenisafak


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana  " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)