Aylak Zevkler Kitabı [Felsefe]

Aylak Zevkler Kitabı[Felsefe]Eğlenmek için para ödemek zorunda olmadığımıza, her gün yaptığımız, hem de tek kuruş harcamadan yaptığımız işlerin birer zevke dönüşebileceğine inanın. Sizi hayatın koşuşturmasında...

Başlatan: Kerem - Güncelleme: 30 Nisan 2021, 18:48:43 - Gösterim: 565

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anahtar Kelimeler [SEO] AylakZevklerKitabı[Felsefe]
Aylak Zevkler Kitabı [Felsefe]


Aylak Zevkler Kitabı

[Felsefe]

Eğlenmek için para ödemek zorunda olmadığımıza, her gün yaptığımız, hem de tek kuruş harcamadan yaptığımız işlerin birer zevke dönüşebileceğine inanın. Sizi hayatın koşuşturmasında savrulmaktan kurtaracak bu basit zevkler, biraz yavaşlayıp hayatınızın her anını hissederek yaşamanıza yardımcı olacak.


Bazen yalnızca çayın demlenmesini beklemeniz gerektiğini öğrenecek, aslında melankolinin bile tadını çıkarabileceğinizi göreceksiniz. Bu aylak zevklere kendi bulduklarınızı da ekleyebilir, yavaş yaşamayı hayatınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Aylaklığın güzelliğinin farkına varın. Ama önce bir yere uzanıp biraz kestirmeye ne dersiniz?


İngiltere'nin iki uzman "aylağı" Dan Kieran ve Tom Hodgkinson, hayattaki basit zevkleri, Aylak Zevkler Kitabı'nda bir araya getiriyorlar.İnceden kendinizi şımartmaya özendiren bu kitap, "Çayın Demlenmesini Beklemek" ve "Ateşle Oynamak" gibi bölümlerin felsefi derinliği içinde, telaşsız bir anlatım sunuyor.

-Steven Poole - The Guardian-

(Tanıtım Bülteninden)
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

3970

Yanıtlar: 0
Gösterim: 475

4264

Yanıtlar: 0
Gösterim: 748

3969

Yanıtlar: 0
Gösterim: 456

2832

Yanıtlar: 0
Gösterim: 404

Clicky