Kan ve Kül Serisi'nin Dördüncü Kitabı: Ölümün ve Yıkımın Habercisi

Usta yazar Jennifer L. Armentrout'un son şaheseri Kan ve Kül serisinin heyecanla beklenen dördüncü kitabı!Casteel Da'Neer Kan Kraliçesi'nin ne kadar kurnaz  gaddar olduğunu çok iyi biliyor ama ortaya çıkan sırlar onun bile aklına...

Başlatan: Luna - Güncelleme: 08 Temmuz 2023, 21:43:58 - Gösterim: 756

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kan ve Kül Serisi'nin Dördüncü Kitabı: Ölümün ve Yıkımın HabercisiUsta yazar Jennifer L. Armentrout'un son şaheseri Kan ve Kül serisinin heyecanla beklenen dördüncü kitabı!

Casteel Da'Neer Kan Kraliçesi'nin ne kadar kurnaz  gaddar olduğunu çok iyi biliyor ama ortaya çıkan sırlar onun bile aklına gelmeyecek kadar büyük.
ölümlü bedenden doğan bir savaş başlar.
Poppy'nin kralını serbest bırakmasını  Kan Kralı'nın temsil ettiği her şeyi yok etmesini hiçbir şey engelleyemez. Hayat İlkeli'nin muhafızlarının gücü ve kurtların desteğiyle Poppy, Atlantisli generalleri ikna etmeli çünkü her iki krallığın da barış içinde yaşayabileceği bir gelecek ümidi hâlâ var.
Büyük ilkel güç...

Poppy  Casteel, değer verdiklerini  kendilerini savunamayanları korumak için eski  yeni gelenekleri birlikte sürdürmeliler. Ama savaş sadece başlangıç. Kadim ilkel güçler çoktan harekete geçti ve çağlar önce başlayan dehşeti ortaya çıkardı. Kan Kraliçesi'nin başlattığını bitirmek için, Poppy'nin kehanet edilene, yani en çok korktuğu şeye dönüşmesi gerekebilir.

ölümün ve yıkımın habercisi olarak yükselir. 

"Kıvılcımdaki bir gölge, alevdeki bir ışık tendeki ateşe dönüşecek. Yıldızlar gökyüzünden döküldüğünde, büyük dağlar parçalanıp denizlere yürüdüğünde ve eski kemikler tanrıların yanında kılıçlarını kaldırdığında sahte olanın ihtişamı elinden alınacak, ta ki ölümlüler diyarında aynı kötülüklerden, aynı büyük ve ilkel güçten iki kişi doğana kadar."


Basım Ayı/Yılı : 5/2023

βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Benzer Konular (5)

1033

Yanıtlar: 14
Gösterim: 2242

1082

Yanıtlar: 3
Gösterim: 817

2666

Yanıtlar: 0
Gösterim: 539

5055

Yanıtlar: 0
Gösterim: 312

Clicky