Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web sitemize ÜYE OLMADAN konuları kopyalayabilir ve anketleri oylayabilirsiniz. Konu açmak, içeriklerden daha kapsamlı faydalanabilmek ve bir teşekkür etmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Mobil Cihazlarınızda Oynayabileceğiniz PUBG Mobile Benzeri 7 Oyun

Mobil oyun sektörü gün geçtikçe gelişiyor. Bu gelişime diğer platformlardaki oyunlar da eklenmeye devam ediliyor. PUBG de bu oyunlardan biri. Ancak mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz tek Battle Royale PUBG değil. İşte PUBG Mobile...

Başlatan Kerem, 09 Mayıs 2022, 01:07:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mobil Cihazlarınızda Oynayabileceğiniz PUBG Mobile Benzeri 7 Oyun

Mobil Cihazlarınızda Oynayabileceğiniz PUBG Mobile Benzeri 7 Oyun
Mobil oyun sektörü gün geçtikçe gelişiyor. Bu gelişime diğer platformlardaki oyunlar da eklenmeye devam ediliyor. PUBG de bu oyunlardan biri. Ancak mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz tek Battle Royale PUBG değil. İşte PUBG Mobile alternatifi oyunlar.

Battle Royale oyun türü son birkaç senedir oyun sektörüne hakim olmaya devam ediyor. İlk olarak PC ve konsol platformlarına çıkan Battle Royale oyunlar, erişimin kolay olması ve kullanıcı sayısının yüksek olması nedeniyle mobil platformlarda da gözükmeye başladılar. Battle Royale'lerin mobil platformlarda görülmelerinin ilk örneği halihazırda bilgisayar ve konsol platformlarında milyonlarca oyuncuya sahip olan PUBG Mobile ve Fornite.

Ancak PUBG Mobile ve Fortnite'dan sonra, alternatif olarak da birçok mobil Battle Royale oyunu piyasaya sürüldü. Bu oyunlardan bazıları tüm sistemlerini PUBG Mobile'dan alırken bazıları ise ortaya tamamen farklı bir oyun sundu. Biz de mobil oyuncular için PUBG Mobile benzeri ve alternatifi mobil Battle Royale oyunlarını listeledik. Şimdiden iyi oyunlar!

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz PUBG Mobile benzeri oyunlar:

  • Garena Free Fire
  • Battlelands Royale
  • Call of Duty: Mobile
  • Creative Destruction
  • Fortnite
  • Guns Royale
  • Rocket Royale

Kaynak
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

2889

Yanıtlar: 0
Gösterim: 185

773

Başlatan Mişa


Yanıtlar: 8
Gösterim: 1175

3810

Yanıtlar: 0
Gösterim: 198