Starfield Oyuncunun Hayatını Kurtardı!

Olay Reddit platformunda açığa çıktı. Oyuncu, durumu "Starfield, 1 Eylüle'de gerçek anlamıyla benim ve ailemin hayatını kurtardı" diyerek açıkladı ve evinin alevler içerisinde olduğu bir fotoğraf paylaştı.Bilgisayar...

Başlatan: Kerem - Güncelleme: 05 Eylül 2023, 22:38:26 - Gösterim: 931

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Starfield Oyuncunun Hayatını Kurtardı!


Olay Reddit platformunda açığa çıktı. Oyuncu, durumu "Starfield, 1 Eylüle'de gerçek anlamıyla benim ve ailemin hayatını kurtardı" diyerek açıkladı ve evinin alevler içerisinde olduğu bir fotoğraf paylaştı.

Bilgisayar başından kalkmadan Starfield oynuyordu
İlk olarak 2015 yılında söylentileri çıkan Starfield oyununu,  deli gibi bekleyen Tidyckilla rumuzlu kullanıcı, oyun çıkar çıkmaz oynayabilmek için Premium sürümünü satın almış ve 31 Ağustos gecesinde PC başına oturup oyunun canlıya alınmasını beklemiş.
Aslında amacı oyunu oynayabildiği kadar oynamak olan Tidyckilla, sabaha karşı 02.26'da alt komşusunun dairesinden gelen bir patlama sesi duydu. Ne olup bittiğini anlamak amacıyla oyunu durduran oyuncu, kapıyı açtığında merdivenlerden kendi dairesine doğru alevlerin yükseldiğini gördü.

Oyuncu uyanık olması sayesinde, eşini ve kedisini erkenden yanına alıp ufak yanıklarla yangından canını kurtarmayı başardı. Sonrasında alt dairelerdeki patlamaya, oksijen tüpünün yanında sigara içen bir şahsın sebep olduğu anlaşıldı.
Tidyckilla, eğer Starfield oynamak için o gece ayakta kalmasaydı hayatta kalamayacaklarını çünkü uyku halindeyken duyulacak kadar güçlü bir patlama yaşanmadığını belirtiyor ve ekliyor:

"Eğer Starfield için uyanık kalmamış olsaydım, uyuyor olacaktım ve hepimiz dumandan zehirlenerek ölecektik. Ailemi ve beni korkunç bir kaderden kurtardığı için bu oyuna teşekkür etmek istiyorum. GODD HOWARD'A ŞÜKÜRLER OLSUN."
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

Clicky