Olmak İsteğiniz Yerde misiniz?

Neyi planlamıştınız nasıl oldu, olmak istediğiniz yere gelebildiniz mi ...

Başlatan Kerem, 09 Nisan 2022, 01:48:08

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Olmak İsteğiniz Yerde misiniz?


Neyi planlamıştınız nasıl oldu, olmak istediğiniz yere gelebildiniz mi ^o)


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Değişen dünya düşüncelerimi etkiledi... sabah 8 akşam 6 kafasında bir insanım ben böyle bir evlilik böyle bir hayat düşünmedim vardiya.. sonumuz belli değil düzen yok hayırlısı... istediğim yerde değilim ..

Ne kadar şükretsem az aslında, istediğim hayata yakın diyebilirim. Çocukken hayalini kurduğum işi yapıyorum. Evim, eşim çok şükür herşey çok güzel. Aman nazar değmesin.  🧿 🧿 🧿


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Allah bozmasın abi... bende diyorum bazen bayramdan sonra çıkayım işimden bırakıyım yetkili konumumu yerim parasını.. gireyim sıradan sabit düzenli bir işe diyorum... hanımda öyle yap diyorda yaşımda bişi yok aslında bu yaştan sonra olurmu diyesim geliyor .. olur olurda ben alıştım galiba bu düzensizliğe .. bu pandemide ben bi ara işssiz kalmıştım yine eski işime döndüm o nasıl olduysa.. başka iş bakıyordum aslında :D

İşin, düzenin iyiyse bırakmak İçin  acele etme derim. İşsiz kalınacak dönem değil. Yaşlarımızdan dolayı geç kalmış değiliz ama piyasanın durumu belli.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Alıntı yapılan: Kerem - 10 Nisan 2022, 01:51:24İşin, düzenin iyiyse bırakmak İçin  acele etme derim. İşsiz kalınacak dönem değil. Yaşlarımızdan dolayı geç kalmış değiliz ama piyasanın durumu belli.
Çok çalışkanım abi.. birde vasıfsız olarak girdiğim yerleri ters köşe yapıyorum yeterki bana makina olsun mekanikciyim aslına özellikle bilgisayar beyin'li makinalarla 3 saat ilgilenmem başında durmam çözmeye yetiyor.. tek sevmediğim ve beceremediğim makina türü singer dikiş makinasıdır.. şimdi ben çorap işindeyim ya onu tekstil sanıyorlar çorap tekstil işi değil :D muhtemelen bayramdan sonra iş değiştire bilirim kafamda 3 tür iş var... aslında ben dükkan açacaktım ama aile dağılınca anne baba olmadı psikolojik olarak o aklımdan gitti.. sgk'da baya kabarık şimdi bağkur'da sgk'ya bağlantı ama benim aklıma yatmayınca olmuyor işte kim ne derse desin..


1. olarak rast gele bir üretim fabrikası olabilir fabrika işçiliği
2. olarak el işçiliği yapan yerler olabilir yine fabrika ama makina başı değil
3. olarak devlet kurumunda bir yere kendimi yamalaya bilirim.. Mesela rehabilitasyon merkezleri' bunların devlet kollukta olanları var .. ptt veznadarı.. Aslında banka'dada bir iş bulurum bende tahsil olarak o yönde deneyimim yok.
Napsam tornacı falan'mı olsam :D

10 Nisan 2022, 10:40:05 #6 Son düzenlenme: 10 Nisan 2022, 10:42:05 TestaMent
Birde hayatımda nefret ettiğim şey idareciliktir.. askersin senin rütben var yine bir şekilde sözünü geçirsen bile altlarına o zor oluyor.. şuanki konumum vardiya amiri diye geçiyor.. pc başında gelirse iki üç desen programı girip çorap makinalarına yükleyip oturuyorum birde şu eleman geldimi bu eleman geldimi şunu ara bunu ara kardeş mesai gelirmisin eleman yok gibi durumlar beni sarmıyor.. müdür var adamın işi bende.. birde makina gece arıza yapıyor fatih usta koş bak aç sonra git evine yat oluyor.. bu bana eve iş getiriyormuşum gibi oluyor ben eve iş getirmeyi sevmem... eve geliyorum iş yeri arıyor şu oldu bu oldu gel.. ya arabamda yok benim hani zor oluyor.. ben istiyorumki sabah git akşam gel geldiğinde işle alakalı birşey duyma bitti işte paydostan sonra iş olmaması lazım sabah gitmem lazım.. bu yerde öyle değil yani mesleğimde yükselince nereye gidersen git aynı mesleğim olunca bu hep böyle oluyor sevmiyorum ya .. parası iyide çok para çok gider gerektiriyor.. bak sana yemin ediyorum az para alsam asgari ücret alsam giderimde düşecek... büyük para büyük gider yapıyor.. istemiyom ister salak diyin ister mal diyin ben mütevazi bir hayat insanıyım yav .. evdesindir ama hep tetiktesindir iş yeri arar diye acayip kötü bir duygu..

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana  " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)