Elon Musk, Twitter'da başarının sırrını açıkladı

Sosyal medya devi Twitter'ı satın aldıktan sonra attığı her adım, aldığı her karar olay olan Elon Musk bu sefer de Twitter'da öne çıkmanın sırrını açıkladı.Twitter'ı satın aldıktan sonra platformun en çok takip edilen hesabı...

Başlatan: Luna - Güncelleme: 13 Mayıs 2023, 13:03:04 - Gösterim: 500

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Elon Musk, Twitter'da başarının sırrını açıkladı


Sosyal medya devi Twitter'ı satın aldıktan sonra attığı her adım, aldığı her karar olay olan Elon Musk bu sefer de Twitter'da öne çıkmanın sırrını açıkladı.
Twitter'ı satın aldıktan sonra platformun en çok takip edilen hesabı unvanını da ele geçiren Elon Musk şimdi de twitter'da başarılı olmanın sırlarını veriyor.

Tesla ve SpaceX'in de CEO'su olan Musk, Twitter'dan bir paylaşım yaparak hangi tweet'lerin neden öne çıktığını anlattı.

"Kullanıcılar ister metin, ister fotoğraf, ister video olsun bir gönderiye bakarak ne kadar çok ekranda (tweet'te) kalırsa o kadar fazla öne çıkar.

Twitter'a gönderilen bir video, harici bir bağlantıdan daha fazla gösterilecektir çünkü bir bağlantıya tıklamaktan çok bir videoyu izlemek için harcanan zaman çok daha fazladır"

Öte yandan Elon Musk, twitter'a video yükleme işleminin kötü çalıştığından da şikâyet etti ve bunu düzeltmek için çalıştıklarını belirtti.

Musk, Twitter kullanıcılarına 10 dakikadan uzun videolar için 480p çözünürlüğü tavsiye etti ve bu çözünürlüğün telefon ve dizüstü bilgisayarlar için iyi olduğunu vurguladı.
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Twitter ı ne zaman açsam Elon Musk'ın onlarda twiti düşüyor önüme demekki bundanmış 😃
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

Clicky