Netflix, Windows Uygulamasında Çevrim Dışı İzleme Özelliğini Kaldırıyor

Netflix kullanıcıları uygulama üzerinden dizi  film indirerek istedikleri zaman bu içerikleri izleyebiliyor. Ancak son güncellemeyle birlikte yılların alışkanlığından vazgeçmek zorunda kalabilirler. Netflix'in Windows on onbir...

Başlatan: Luna - Güncelleme: 15 Mayıs 2024, 13:42:18 - Gösterim: 46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Netflix, Windows Uygulamasında Çevrim Dışı İzleme Özelliğini KaldırıyorNetflix kullanıcıları uygulama üzerinden dizi  film indirerek istedikleri zaman bu içerikleri izleyebiliyor. Ancak son güncellemeyle birlikte yılların alışkanlığından vazgeçmek zorunda kalabilirler. Netflix'in Windows on onbir uygulamasında video indirme özelliğinin kaldırılacağı açıklandı.

Netflix, Windows uygulamasında dizi  film indirmeye izin vermeyecek
Windows'ta dizi/film izleyen Netflix kullanıcıları, uygulamada büyük bir değişiklikle karşı karşıya. Dijital yayın devi, Windows uygulamasına gelecek bir güncelleme kapsamında çevrim dışı kullanımın önüne geçeceğini söyledi. Bu da dizi/film indirmenin mümkün olmayacağını gösteriyor.

Netflix, Windows uygulamasında gösterdiği bildirim kapsamında değişiklikleri ele aldı. Güncellenmiş sürümün, yayın kalitesinde bazı artışlar sunacağını dile getirdi. Ancak bildirimin en dikkat çeken noktası artık çevrim dışı izleme desteğinin olmaması. Bu kapsamda film ve dizi bölümlerini indirmeye izin vermeyecek.
Bu karar, özellikle dizi veya filmleri internet bağlantısı olmadan izlemek isteyenleri etkileyecek. Birçok kullanıcının, metroda veya uçakta Netflix izlediğini düşünürsek oldukça tepki toplayacak gibi de görünüyor.

İndirme özelliğinin kaldırıldığı Netflix'in destek sayfasında da doğrulandı. Ancak bu kararın şimdilik Windows on onbir'deki uygulamayı etkilediğini belirtelim. En azından bu aşamada macOS veya mobil uygulamada dizi/film indirebilirsiniz.
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Benzer Konular (5)

Clicky