Twitter paylaşımları için kritik karar!

En popüler sosyal medya platformları arasında olan Twitter kullanıcılarına bir yenilik sunacak. Paylaşımlarda hem GIF hem video olabilecek.Twitter, uzun süredir bir çok probleme sahip. Şirket Elon Musk ile yaşadığı satın alma...

Başlatan: Maui - Güncelleme: 09 Ekim 2022, 23:29:45 - Gösterim: 428

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Twitter paylaşımları için kritik karar!


En popüler sosyal medya platformları arasında olan Twitter kullanıcılarına bir yenilik sunacak. Paylaşımlarda hem GIF hem video olabilecek.


Twitter, uzun süredir bir çok probleme sahip. Şirket Elon Musk ile yaşadığı satın alma problemleri ile gündemden düşmüyor. Şimdi ise yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Şirket Tweet'lere aynı anda video, fotoğraf ve GIF eklemenizi sağlayacak özelliğini yayınladı. Özellik, bugünden itibaren tüm Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.

Aylardır test edilen bu özellik nihayet kullanıcılarına sunulmaya başlandı. Elon Musk Twitter'ı satın almaya karar verdi ve bu kapsamda çoğu şey yakında değişebilir. Platform tüm bu özellik değişikliklerinin yanında yeni bir değişiklik daha alıyor.
Twitter kullanıcıları, artık bir Tweet paylaşırken bu Tweet'e aynı anda hem fotoğraf, hem GIF hem de video yükleyebilecekler. Tweet'lere eklenebilecek medya sayısı yine 4 ile sınırlı olurken, yeni özellikle birlikte artık çok daha zengin Tweet'ler atılabilecek. Twitter'ın yeni özelliği, bugünden itibaren tüm Android ve iOS kullanıcıları için kullanılabilir olacak. Eğer özelliği henüz Twitter hesabınızda kullanamıyorsanız, kısa bir süre beklemeniz gerekebilir.

Tüm platformlar için zor bir dönemden geçiliyor denebilir. Zira en popüler platformlar bile ciddi maddi kayıplar yaşayarak gündeme geliyor. Bu kapsamda Meta ve Facebook da düşen gelirlerini arttırmak için reklamlara yönelme kararı aldı. Ancak bu durum kullanıcılar tarafında nasıl karşılanacak belli değil.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

Clicky