WhatsApp'ta Yanlışlıkla Sadece Kendinizden Silinen Mesajları Geri Alma İşlemi

Dünya çapında yaygın olarak kullanılan WhatsApp, en popüler mesajlaşma uygulaması olarak ön plana çıkmaya devam ediyor. Bir WhatsApp mesajını yanlışlıkla sadece kendinizden mi sildiniz? 'Benden sil' özelliğine yeni çözüm...

Başlatan: Luna - Güncelleme: 27 Mayıs 2024, 14:07:03 - Gösterim: 297

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

WhatsApp'ta Yanlışlıkla Sadece Kendinizden Silinen Mesajları Geri Alma İşlemiDünya çapında yaygın olarak kullanılan WhatsApp, en popüler mesajlaşma uygulaması olarak ön plana çıkmaya devam ediyor. Bir WhatsApp mesajını yanlışlıkla sadece kendinizden mi sildiniz? 'Benden sil' özelliğine yeni çözüm geliyor. Bu işlem artık geri alınabilecek. Peki, bu işlem nasıl gerçekleştirilecek? İşte detaylar
Whatsapp, kullanıcılarına yeni bir özelliği kullanıcılarına tanıttı. WhatsApp, bu yeni özelliğini kullanıcılarına gönderdiği mesajla duyurdu: "Bir mesajı herkesten silmek istediğiniz ancak yanlışlıkla sadece kendinizden sildiğiniz oldu mu? Bundan böyle bu işlemi geri alabilirsiniz. Silmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı."
Bundan sonra kullanıcılar, yanlışlıkla herkesten silecekken sadece kendilerinde sildikleri mesajlar için, silme işlemini geri alabilecekler. Peki, bu işlemi nasıl gerçekleştirilecek?

1- İlk olarak 'Benden sil' butonuna tıklayıp sildiğiniz mesajın üzerine gelin.
2- Sildiğiniz mesajın yanında 'Geri al' sekmesi ortaya çıkacaktır.
3- Geri al sekmesine basın.
4- Artık mesajınız geri alınmıştır. Yani, yanlışlıkla sadece kendinizden sildiğiniz mesajınızı geri almış oluyorsunuz. Bu sayede, aynı mesajı tekrar herkesten silebilirsiniz.
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Bu gerçekten çok iyi oldu. Farkında olmadan herkesten silmem gereken mesajları kendimden siliyordum. Artık böyle bir sorunum kalmadı. 

Alıntı yapılan: laluna - 05 Haziran 2024, 14:20:17Bu gerçekten çok iyi oldu. Farkında olmadan herkesten silmem gereken mesajları kendimden siliyordum. Artık böyle bir sorunum kalmadı.
Bir sorun daha var sende onuda cöz bence:)Laluna nedir yani beni örnek al fakat nickimi örnek almasaniz diyorum..😉
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Benzer Konular (5)

Clicky