Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan

Geçen yıl tekrar kavuşmak İçin dualar İle ayrıldığımız Ramazan ayına tekrar kavuştuk çok şükür. Allah yapacağımız hayırları ve tutacağımız oruçları kabul etsin inşallah. ...

Başlatan Kerem, 02 Nisan 2022, 23:52:53

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan


Geçen yıl tekrar kavuşmak İçin dualar İle ayrıldığımız Ramazan ayına tekrar kavuştuk çok şükür. Allah yapacağımız hayırları ve tutacağımız oruçları kabul etsin inşallah. 

364A6010-B150-4E1C-AC57-75369DA5EC3B.jpeg
Eklentiyi indirmek için üye olmanız gerekiyor.  (30.79 KB , 739x415 - Gösterim: 0 .)


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

güzel ay aylara girdikde.. başım çatlıyor durmadan uyuyasım geliyor.. hani ölsem iyi oldu ya biraz dinlenirim gibi bişi oluyor .. acayip ağırlık bastı.. birde ben düzenli uykulu birisi değilim zaten forumlarda aktifliğimden saatlerin dengesizliğinide görüyorsunuz.. zor bişey ama tatlı zor bu aylar allah günahlarımızı affetsin sevablarımızı arttırsın...

senin işinde zor vardiyalı çalışırken iftarda evden uzak olmak ayrı bir sıkıntı şimdi düşünüyorum vardiyam değişse iş ile ev arasında kalsam çekilmez işi bırakırdım.. sanada iyi nöbetler abi..

Hamburger ile yaptım iftarı sen düşün 😂 yolda açtım. Sahur desen neyle yapacağım bilmiyorum. Doğrusu dünde sahura kalkmadan yaptım bugünde öyle olur.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Alıntı yapılan: Kerem - 03 Nisan 2022, 00:22:50Hamburger ile yaptım iftarı sen düşün 😂 yolda açtım. Sahur desen neyle yapacağım bilmiyorum. Doğrusu dünde sahura kalkmadan yaptım bugünde öyle olur.
yinede tatlı oluyor ramazan bitince üzüleceksin aha buda geçti diye.. bu aylarda böyle aylar işte..  :rose:Gözlerimiz ışık dolsun, gönüllerimiz iman aşkına boğulsun, avuç içlerimiz dua dolu olsun.
 Bu mübarek ayda bütün dualar kabul, bütün sadakalar makbul, bütün oruçlar kabul olsun.

Ramazan ayınız mübarek olsun.

Değeri Değere Değen Kavrar...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana  " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)