Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reklam içerikli konu paylaşımının tamamen yasak olduğunu ve reklam içerikli bir paylaşım yaparsanız forumdan yasaklanarak mesajınızın silineceğini hatırlatmak isteriz. Sizin emeklerinize, bizimde zamanımıza yazık. :)

Karşılıklı İki Bakkal'dan Birisinin Müşterisi Olmak

Karşılıklık iki bakkal vardır sen birisinin müşterisisin'dir ... bakkaldan alışveriş yapınca diğer bakkalın sana cins cins bakması... ve alışveriş yaptığın bakkalın karşıdaki bakkal hakkında durmadan konuşması ...

Başlatan Mişa, 10 Nisan 2022, 07:28:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Karşılıklı İki Bakkal'dan Birisinin Müşterisi Olmak

Karşılıklık iki bakkal vardır sen birisinin müşterisisin'dir ... bakkaldan alışveriş yapınca diğer bakkalın sana cins cins bakması... ve alışveriş yaptığın bakkalın karşıdaki bakkal hakkında durmadan konuşması  :nono: Rızkınız gelir zaten yanlış olmuş bir sonraki bakkalın açılması ama yinede rızkınız gelir yapmayın.. Ben sıralı 6 çiğköfteci'nin aynı oranda kazandığını biliyorum..

O bakkal olayı bir sıkıntı zaten, adamla komşuluğun falanda varsa adam selamı sabahı kesiyor. Gelmiyorsak belki bir sebebi var, belki diğer bakkalın müşterisi az adama destek olmaya çalışıyoruz. dediğin gibi herkesin rıskı ayrı.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)