Balık Burcu Özellikleri​

Geçerli bir eklenti ID'si değil.Balık burcu insanı merhametli, sabırlı ve duyarlı olmaları ile tanınır. Balıklar sadık, dürüst ve vicdan sahibi insanlardır. Her ortama kolayca uyum sağlayabilirler. Çevresel etkenlerden en kolay...

Başlatan: Maui - Güncelleme: 10 Temmuz 2021, 19:39:50 - Gösterim: 620

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Balık Burcu Özellikleri​

Geçerli bir eklenti ID'si değil.

Balık burcu insanı merhametli, sabırlı ve duyarlı olmaları ile tanınır. Balıklar sadık, dürüst ve vicdan sahibi insanlardır. Her ortama kolayca uyum sağlayabilirler. Çevresel etkenlerden en kolay etkilenen burç balık burcudur. Balık burcu insanı oldukça neşeli ve eğlenmeyi seven bir yapıdadır. İnsanları kolayca etkileyip inandırabilirler. Hayat görüşleri ciddi olsa da genellikle gerçekçi değildir.


Hayal Dünyası

Balık burcu insanının kendisine ait bir dünyası vardır. Balıklar coğu zamanını kendi oluşturduğu bu hayal dünyasında geçirir. Balıklar dış dünyasında ise okadar çok mutludur ki insanlar onun bazen aptal olduğu bile düşünülebilir. Oysa balıklar göründüğünden çok daha fazla zeki ve kurnaz insanlardır. Sadece görülmesine izin verdiği duygularını gösterirler. Aslan burcu insanı ile yarışabilecek kadar gelişmiş rol kabiliyetleri vardır.


Eli Açık Balıklar

Balık burcu insanının eli çok açıktır. Duygusal ve merhametli olmaları nedeniyle çevresindeki herkese yardım etmek isterler. Bu sebeple paralarını kolayca harcayabilirler. Balıklar yaratıcı yönleri ile çok iyi paralar kazansalarda bu kazançlarını bir yatırıma çevirmeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Balıklar çok fazla çalışmayı seven insanlar değildir. Çalışma saatleri belli olan bir işten kolayca sıkılabilirler.
Balıklar oldukça duygusal, hassas ve romantik insanlardır. Çok fazla hayal kurdukları için gerçek hayat ile hayal dünyasını kolayca birbirine karıştırabilirler. Balıkların dışarıdan kırılgan ve duygusal görünen görüntüsüne karşı, aslında güçlü bir kişiliği vardır. Duygusal acılar karşısında pes etmeden hayatlarına devam ederler. Kendi değerleri, yargıları onlar için önemlidir ve hayatlarını bu yönde yaşamak isterler.


Güçlü Bir 6. His

Balık burcu insanının oldukça güçlü bir 6. hissi vardır. Çevresindeki olaylardan kolayca etkilenseler de balıklar, 6. hisleri sayesinde yaşanacak olumsuzlukları kolayca hissedebilirler. Balıklar genellikle okumayı ve yazmayı severler. Yine de hiçbir şey okumasalar bile balıklar gerçek bir bilgedirler.
Gelişmiş sezgileri sayesinde mistik konulara, felsefeye ve dine karşı inanılmaz ilgileri vardır. Hayat balıklar için dönem dönem ürkütücü olabilmektedir. Bu gibi durumlarda balıklar, kendilerini mutlu hissedebilmek için güvenebileceği bir insanın yardımına ihtiyaç duyar. Arkadaşlık duyguları onlar için çok önemlidir. Birisine değer verdiklerinde o kişi için herşeyi yapabilirler. Karşısındaki insandan da aynı davranışı bekledikleri için zaman zaman hayal kırıklığı yaşamaları mümkündür.Fiziksel Yapıları

Balık burcu insanı fiziksel olarak normal yapılı, orta boylu, soluk tenli, kahverengi gözlere sahip bir yapıdadır. Balık burcu kadınları her şeye kolayca ağlayabildikleri için gözleri genellikle nemli olur


Sağlık Durumu

Balık burcu insanı hassas ve duygusal olduğundan sinir yapıları kolayca yıpranabilmektedir. Balıkların ayakları oldukça hassastır. Bu yüzden kışın sürekli soğuk algınlığı, karın ağrısı ve grip gibi hastalıklar ile boğuşabilirler. Balıklar kolayca kilo alabilirler. Tatlı ve şekerlemeleri fazla tüketmemeleri gerekir.


Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:

Lütfen aşağıdaki alana " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)

1659

Yanıtlar: 0
Gösterim: 597

1663

Yanıtlar: 4
Gösterim: 723

1658

Yanıtlar: 5
Gösterim: 702

Clicky