Yükselen burç nedir? Yükselen burç özellikleri - yükselen burç öğrenme

Yükselen BurçBildiğimiz gibi yükselen burç haritada birinci evde yer alan burçtur. Bu burç sizin temel kişiliğinizi oluşturur. Sonuç olarak bu burç, aşk hayatınız dâhil yaptığınız her şeyi etkiler. Güçlü bir gezegen...

Başlatan: Maui - Güncelleme: 09 Temmuz 2021, 18:19:41 - Gösterim: 1,230

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yükselen burç nedir? Yükselen burç özellikleri - yükselen burç öğrenmeYükselen Burç
Bildiğimiz gibi yükselen burç haritada birinci evde yer alan burçtur. Bu burç sizin temel kişiliğinizi oluşturur. Sonuç olarak bu burç, aşk hayatınız dâhil yaptığınız her şeyi etkiler. Güçlü bir gezegen tarafından yönetilen yükselen burçluların kişilikleri ve böylece de aşk hayatlarındaki temel içgüdüleri belirlenir. Yükseleni Yengeç olanların sahip olduğu Ayın yumuşaklığı ve yükseleni Akrep olanların sahip olduğu Marsın dayanıklılığı karşılaştırılamayacağı için bu iki yükselen burcu eşleştirilemez. Aşağıda verilenler ise farklı yükselen burçlarının aşkı algılama ve ifade etmedeki tutumlarını gösterir.

Yükseleni Koç burcu olanların güçlü bir aşk arzuları vardır. Cesaretli, tereddütsüz ve saldırgan oldukları için istediklerini gerçekleştirme fırsatı bulurlar ve bu kişiler isterlerse birçok aşk olayı yaşayabilirler.

Boğa yükselen burç olursa ayırt etme duyusu iyi gelişmiştir ve kişi aşk ilişkileri/ evlilik konusunda önüne çıkan fırsatları titizlikle seçmeye yönlendirilir. Aynı zamanda kişi, oldukça pasif bir rol oynar ve hep ilk adımı karşı tarafın atmasını bekler. Ancak kişi büyük bir arzu içindedir.

Eğer İkizler yükselen burç ise aşk ilişkileri ve evlilikle ilgili çok fazla aktivite içinde olabilir. Kişi çift yönlü zekâya sahiptir ve eğer kişi aşk ilişkilerinde çoğulculuk gösteriyorsa iki kişiyle aynı anda ilişki yürütebilir.

Eğer yükselen burcu Yengeç ise kişi görünüşte ılımlıdır ve karşı cinsten kişilerle özellikle de düşük statüden kişilerle gizli birliktelikler planlar.

Yükselen burcu Aslan ise kişi ve hayat zevkleri arasında ego yer alır ve böylece mutlu evlilik çok sonraya ertelenir.

Yükselen burç Başak olduğunda kişi utangaç olur fakat karşı cinsten kişilerin kalbini çalmak için çaba sarf eder. Kur yaparken daha uysal ve pasiftir.

Yükselen burç Terazi ise kişinin ayırt etme güçleri oldukça gelişmiştir ve aşkını sunacağı kişiyi özenle seçer.

Yükselen burç Akrep ise kişinin cinsel özellikleri güçlü olur ve aşk ilişkilerinde cesurdur.

Yükselen burcu Yay ise kişi aynı anda iki aşk ilişkisini de yürütebilir.

Yükselen burcu Oğlak ise kişi tedbirlidir ve hayat zevklerini dört gözle bekler ancak onları çok fazla harcamaya istekli değildir.

Yükselen burcu Kova ise kişi iki aşk ilişkisini aynı anda yürütebilir.

Yükselen burcu Balık ise kişi düşünceli ve sağduyuludur. Aşk ilişkilerine olan ilgi alanları ruh hallerine göre değişir.

alıntı.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Teşekkürler. :)
Burcum Akrep, yükselenim Terazi.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

524

Yanıtlar: 0
Gösterim: 4439

3988

Yanıtlar: 5
Gösterim: 569

497

Yanıtlar: 0
Gösterim: 4001

Clicky