Reklam ve İşbirliği Hakkında

Forumsever olarak birkaç hafta sonra iki yılımızı doldurmuş olacağız. Forumumuzu kurduğumuz ilk aylarda Google Adsense reklamlarını almış olsak da sağda solda çıkan ya da pop-up şeklinde karşınıza çıkan reklamların forumumuzu...

Başlatan: Kerem - Güncelleme: 10 Şubat 2023, 18:59:09 - Gösterim: 1,665

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10 Şubat 2023, 18:59:09 Son düzenlenme: 29 Mart 2023, 02:25:19 Kerem
Reklam ve İşbirliği Hakkında


Forumsever olarak birkaç hafta sonra iki yılımızı doldurmuş olacağız. Forumumuzu kurduğumuz ilk aylarda Google Adsense reklamlarını almış olsak da sağda solda çıkan ya da pop-up şeklinde karşınıza çıkan reklamların forumumuzu ziyaret edenleri ve siz üyelerimizi rahat edeceğini düşündüğümden aktif etmemiştim. Aynı şekilde reklam yayınlamamız konusunda gelen talepleri de kabul etmiyordum. Fakat 6 Şubat 2023 tarihinde ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrasında ne kadar şahsım ve ailem olarak elimizden geleni yapıyor olsak da foruma gelen reklam taleplerini de değerlendirmek istedim. Umarım istediğimiz gibi bir yerlere ulaşır ve bir yaraya da biz merhem oluruz.

Reklam ve işbirliği hakkında;
1. Forumumuzda reklam yayını sadece anasayfa da yapılacak, tüm sayfalarda ve konu içinde rahatsız edici reklamlar yayınlanmayacaktır.

2. Forumumuz da kesinlikle sohbet sitesi, bahis sitesi ve arkadaşlık sitesi gibi sitelere ya da kuruluşlara ait reklam yayınlanmayacaktır.

3. 2023 yılı sonuna kadar forumumuzda yayınlanan reklamlardan gelecek hiçbir gelir (2024 yılı itibari ile reklam alanlarının kaldırılması planlanıyor) forumsever ekibinin hesabına aktarılmayacak reklam gelirleri Kızılay, AFAD ya da Ahbap Derneği'nin hesabına yatırılması sağlanacak.

4. Söz konusu reklam alanlarından herhangi bir gelir elde edilmeyecek olması ve forumsever ın şahıs sitesi olması nedeniyle yayıncı olarak fatura kesemeyeceğimizi belirtmek isterim.

Eğer forumumuzda reklam yayınlatmak istiyorsanız iletisim@forumsever.com ya da iletisim adresinden bize ulaşarak şartlarımızı öğrenebilirsiniz.

Teşekkür ederiz.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

Clicky