Koç Burcu Erkeğine Neden Aşık Olmamalısın!

Canımız Koç pek ateşlidir, bir o kadar hevesli ve heyecanlı! Sözü açıktır, yalanı yok! Arkadaşın olmasında bir sakınca yok ancak konu ilişki olunca orada oturup enli boylu düşünmek, kayıp zamanı başta yitirmek, testi...

Başlatan Kerem, 09 Temmuz 2021, 18:21:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Koç Burcu Erkeğine Neden Aşık Olmamalısın!


Canımız Koç pek ateşlidir, bir o kadar hevesli ve heyecanlı! Sözü açıktır, yalanı yok! Arkadaşın olmasında bir sakınca yok ancak konu ilişki olunca orada oturup enli boylu düşünmek, kayıp zamanı başta yitirmek, testi kırılmadan aklı başa devşirmek gerekir! Tersi düzüne uymaz, bir yaptığı ötekini tutmaz Koç’un öfkesinden sual olunmaz! Sakin bir hayat ister, sessizlik içinde salınmayı dilersen, gel bir daha düşün!

Şıpsevdidir, Gönlü Geçer, Haberin Olmaz!Bugün sana kör kütük aşık olan Koç, yarın bir bakmışsın başka bir kadının peşinden koşarken seni tanımaz olmuş! Pek çapkın, oldukça hovarda olan Koç’un gönlü gel geç, yelkeni hep açıktır! Hikâyenin sonunda Koç açar gazını gider, olan senin pembe hayallerine olur! Azıcık tartışması dinsin, heyecanı kaçsın, bu adamları tutabilene aşk olsun!

Sinirlidir, Kavgasız Gün Geçirmez!Ani tepkisi meşhurdur, sağı solundan ayrılmaz, ikisinin de ne yapacağı belli olmaz. Ne kavgası biter ne gürültüsü, aç kalır tartışmasız kalmaz! Ne ara sinirlendi ne oldu da öfkelendi anlayana kadar, ortalık alev alır, sözleri birbiri ardına dizilir, kalbin kırılmış, gönlün incinmiş, gözyaşların sel olmuş; aldırmaz! Koç’un gözü dönünce, aklı başından gider, öfkesi geçene dek, çuvaldızları sevgiliyi kevgire çevirir!

Her Gün Yeni Bir İş Fikriyle Gelir, Dikiş Tutturamaz!Hep kendi işini kurma sevdası peşinde koşar, tam olarak ne istediğini bilmediğinden bir baltaya sap olamaz! E düzenli bir yaşam umuduyla zamanı çekirdek diye çitleyen sen bir de yalın ayak başı kabak kalırsın, Koç’a hesap da sorulmaz! Sabırsızdır tam sonuç alacakken sabrı biter, yeni bir iş peşinde olanı da heba eder!

Sorumluluk Alamaz!Çocukla çocuk olur ama büyükle büyük olamaz! Evlat edinsen bir yuvasıza hayrın olur, Koç ne büyür ne küçülür, olan emeğine olur! Gönlüm eğlensin, neşesi bol Koç, yüzümü güldürsün dersen ne ala, bir yuvam olsun diye niyetindeysen biraz uğraş gerektirir, can sıkar, yeri gelir moral bozar bilgin olsun.

Çabuk Gaza Gelir, Başı Beladan Kurtulmaz!
Gazozuna tavla, kafa üstü atlayıp en estetik çakılma, yiyip yiyip patlamama; ne ararsan onda! Hayatını bir mücadeleye çevirir, oyun dışı egzersize kapılarını kapatır! Savaşmadan sevişmeden, karnını tartışarak doyurmadan kurulu sofralara oturmaz. Bu ilişkide Koç’un eline düşüne huzur, rahat olmaz!


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hızlı Yanıt

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)

1661

Yanıtlar: 0
Gösterim: 371

1658

Yanıtlar: 5
Gösterim: 416

1673

Yanıtlar: 0
Gösterim: 359

1660

Yanıtlar: 0
Gösterim: 346

1657

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2543