Ne İşe Yaradıklarına İnanamayacaksınız

Ne işe yaradığına çok şaşıracaksınız!Kot pantolondaki minik cepler Çoğumuz kot pantolonlarımızın minik ceplerinin ne işe yaradığını anlamayız. Zira o bölüm para ya da başka bir şey koymak için ziyadesiyle küçük ve dar....

Başlatan: Moana - Güncelleme: 01 Nisan 2021, 22:28:05 - Gösterim: 1,048

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

01 Nisan 2021, 22:28:05 Son düzenlenme: 29 Ağustos 2022, 05:28:12 Kerem
Ne İşe Yaradıklarına İnanamayacaksınız

Ne işe yaradığına çok şaşıracaksınız!

Kot pantolondaki minik cepler

Çoğumuz kot pantolonlarımızın minik ceplerinin ne işe yaradığını anlamayız. Zira o bölüm para ya da başka bir şey koymak için ziyadesiyle küçük ve dar. Bu cepler aslında 1800'lerde kullanılan zincirli cep saatlerini koymak için tasarlanmış.

Cep kenarlarındaki tuhaf düğmeler

Levi Strauss ilk kot pantolonu ürettiğinde en büyük problem, pantolonu giyen işçilerin hareketlerinden ötürü sık sık yırtılma sorunlarının görülmesiydi. (O dönemler kot pantolonu en çok altın işçileri giyiyordu.) Bu düğmeler de esasında yırtılma problemlerini engelleyebilmek için yapılmıştı.

Plastik şişe kapağındaki şeffaf yuvarlak

Şeffaf yuvarlağın amacı kapağın düzgün kapanmasını sağlamak değil, suyun tadının korunması.

Silginin mavi bölümü

Silgilerin mavi bölümü aslında tükenmez kalemi silebiliyor. Ancak bu ancak kalın ve güçlü kağıtlarda işe yarıyor. Çünkü daha aşındırıcı.


Banyo aynaları için buhar silici
Sevmediğim haber sitelerinin başlıkları gibi olmuş    :faint: merak uyandırsın diye konuyla alakası olmayan başlıklar atıyorlar. Biz o sitelerden değiliz yalnız  :sopa:

Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (1)

Clicky