Rüyada kedinin öldüğünü görmek ve yeni yavru kedi sahiplenilmesi

Rüyamda kedimin boğularak öldüğünü gördüm. Ben üzülürken de annem yeni yavru kedi sahipleniyordu. ...

Başlatan: laluna - Güncelleme: 05 Haziran 2024, 14:24:44 - Gösterim: 157

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anahtar Kelimeler [SEO] Kedisahiplenmek
Rüyada kedinin öldüğünü görmek ve yeni yavru kedi sahiplenilmesi


Rüyamda kedimin boğularak öldüğünü gördüm. Ben üzülürken de annem yeni yavru kedi sahipleniyordu. 

Rüyada evcil hayvanın öldüğünü görmek maddi konularda rüya sahibinin rahatlayacağı üzerine yorumlanır. Diğer yandan iş hayatında bazı sıkıntı ve zorluklar yaşamasına rağmen, bunların üstesinden geleceğine dair delalet eder. Böylece iyi bir maddi kazanç ile iyi yerlere geleceğini işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin bir süredir yorgun düştüğü üzerine işaret eder. Başka rüya alimlerine göre ise yapmış olduğu projeler ile iş hayatında önemli yerlere geleceğine dair rivayet edilmektedir.

Rüyada kedi sahiplenmek işinin ehli biri olacağına, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, rahatının ve konforunu yerinde olacağına işaret etmektedir. Tabirciye göre rüya sahibinin kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına işaret ettiği söylenir.

Farklı farklı birçok yorum var ama geneli olumlu şeyler. Her ne kadar rüyanda üzülmüş olsan da hayatında güzel şeyler yaşayacaksın.

Benzer Konular (5)

Clicky