Telif Hakkına Sebep Olan ya da Olabilecek İçerikler Hakkında

        Sayın forumsever.com yöneticileri ve üyeleri, forumumuz bünyesinde paylaşımlara ne kadar dikkat ediyor olsakta telif ihlali hakkında birkez daha uyarma gereği duydum. Bu konuyu hortlatmamın sebebi üyesi olduğum bir forum...

Başlatan Kerem, 28 Haziran 2021, 00:05:46

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Telif Hakkına Sebep Olan ya da Olabilecek İçerikler Hakkında


        Sayın forumsever.com yöneticileri ve üyeleri, forumumuz bünyesinde paylaşımlara ne kadar dikkat ediyor olsakta telif ihlali hakkında birkez daha uyarma gereği duydum. Bu konuyu hortlatmamın sebebi üyesi olduğum bir forum sahibinin yaşamış olduğu yasal süreçle ilgili açmış olduğu konuya denkgelmiş olmam. Aynı problemleri bizimde yaşamamamız maksadıyla Türkçe video (komik video şarkı videoları vs tümü), resim, karikatür, haber ve makale eklerken son derece dikkatli olalım.

AlıntıİÇERİK

01) Telif hakkı ihlaline neden olabilecek içeriklerin paylaşımı yasaktır.
a) Telif hakkıyla korunan materyallere yasa dışı erişim sağlayan kaynaklara bağlantı (link) verilemez.
b) Yasa dışı program seri numarası (serial number), kırılmış program (crack) paylaşımı ve bilgisayar korsanlığı içeriği paylaşılamaz.
c) Telif hakkıyla korunan MP3-video-resim dosyaları gibi içerikler yasa dışı bir şekilde paylaşılamaz.
d) Başkalarının yasal haklarını ihlal eden herhangi bir içeriğin paylaşımı yasaktır.

        Yukarıda forum kurallarından alıntı yaptığım İçerik başlığının altındada telif hakkıyla ilgili bilgilendirme yapmış olsamda tekrar buradan sizleri bilgilendirme gereği duydum. Forumumuzda özellikle Türkçe klip, karikatür, video vb. telif hakkına sebep olabilecek paylaşımlar gözden kaçmışsa temizlenecek, sizlerden ricam size denkgelirse konuyu rapor ederek yönetime yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla forumsever yönetimi.

@Afra @Alex @Arthur @ayfareli @Bahtiyar @Butterfly @Charismax @Dea Dia @Demo @Destina @eLfida @fernandosucre @ForumSever @griposter @Gül34 @HUNTER47 @İnali @Kaf Dağı @Kenan06 @kıbrısspor @Leyla @Mars @MaSaL @Maui @Melita @Mezarkabul @Moana @mustafa_221 @nullsix @odrii @Regex @salvadorhasan @snrj @takipbonus @the @Webtiryaki @Wrath


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...