Siyah Deri Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

1.Ofiste kullanacaksanız düğmeli gömlek, siyah deri etek  topuklarla güzel bir üçlü oluşturabilirsiniz.2.Gece dışarı çıkacaksanız önerimiz şık bir bluz ya da kısa üstle eşleştirme yapabilirsiniz. Bunun yanında topuklu...

Başlatan: Luna - Güncelleme: 13 Mart 2023, 14:00:06 - Gösterim: 317

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Siyah Deri Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?1.Ofiste kullanacaksanız düğmeli gömlek, siyah deri etek  topuklarla güzel bir üçlü oluşturabilirsiniz.

2.Gece dışarı çıkacaksanız önerimiz şık bir bluz ya da kısa üstle eşleştirme yapabilirsiniz. Bunun yanında topuklu ayakkabıyı da unutmayın. Aksesuar olarak da çantalar sizi zarif gösterecektir.


3.Sokak stili olmazsa olmazdır. Sokak kombin fikri olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için önerimiz kazakla kombin yapmanız olacaktır.

4.Hava soğumaya başladı ise üstünüze bir şey alma ihtiyacı hissederseniz uzun yeleklerle ya da deri ceketler olabilir, siyah deri etekler bunlarla uyumlu bir şekilde kombinasyon olabilir. Diğer bir öneri ise hırkalar.

5.Ayakkabı seçimi söz konusu olduğunda ise önerilerimiz siyah deri topuklu ayakkabı, ayak bileğinde çizme, diz üstü çizmeler en güzel fikirlerdir. 
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Benzer Konular (5)

108

Yanıtlar: 0
Gösterim: 1128

28 Kasım 2020, 19:10:23
sade tarafından
5680

Yanıtlar: 0
Gösterim: 311

Clicky