Kayak Sporu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kayak Sporu Hakkında Bilinmesi GerekenlerKayak, son yıllarda popülerliğini artıran; ancak daha önce hiçbir tecrübesi olmayanlar için endişe uyandıran bir spor! Bilmediğimiz her şey içimizde korku uyandırır, fakat donanımlı kayak...

Başlatan Kerem, 15 Şubat 2021, 20:13:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kayak Sporu Hakkında Bilinmesi Gerekenler


Kayak Sporu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kayak, son yıllarda popülerliğini artıran; ancak daha önce hiçbir tecrübesi olmayanlar için endişe uyandıran bir spor! Bilmediğimiz her şey içimizde korku uyandırır, fakat donanımlı kayak merkezlerinin son derece güvenli olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.


Eğer siz de daha önce hiç kayak merkezine gitmediyseniz ve karlı zirvelere tırmanarak rüzgarı yüzünüzde hissetmek istiyorsanız hiç tereddüt etmeden planınızı yapabilirsiniz. Bu yazımızda, kayak hakkında merak edilen bütün soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.


İlk üstünde durmamız gereken konu, düşüp sakatlanma korkusu! Günümüzde kayak merkezleri çok donanımlı ve her seviyedeki kayak sever için uygun pistlere sahip. Bu spora yeni başlayanlar için eğimin çok az olduğu eğitim pistleri ve başınızda tecrübeli eğitmenler hazır bulunuyor. Donanımlı kayak kıyafetlerinin üzerinizde olduğunu ve zeminin yumuşacık karla örtülü olduğunu düşünürsek, endişelenmenizi gerektiren hiçbir sorun yok demektir.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hızlı Yanıt

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt eklemek istediğinizden emin değilseniz, yeni bir konu açmanız önerilir.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)